Mali naslon za ruke za Citroen C8 i Peugeot 807
HZW – – Siva matinara – Alcantara
Za lijevo sjedalo – vozač
Tražite li naslon za ruke koji bi dodao ne samo utjehu, već i na estetski dojam na vaše vozilo? Naš naslon za ruke Alcantara za vozače iz Citroëna C8 i Peugeot 807 idealan je izbor za one koji traže kvalitetu i stil. Ovaj dio izrađen od prvog materijala Alcantare nudi izvanrednu udobnost i ugodan dodir, a sve u elegantnoj sivoj boji (HZW – siva matina).
Naslovnica je posebno dizajnirana za vozačevo lijevo sjedalo i odličan je dodatak za obnavljanje unutrašnjosti vašeg automobila. Instalacija ovog naslona za ruke je jednostavna i brza, što će cijeniti i profesionalna mehanika automobila i domaće sredstvo. Ako često provodite vrijeme za volanom, ova podrška Alcantara pružit će vam ne samo udobnost, već i potrebnu podršku tijekom dugih putovanja.
Tehničke informacije
Proizvođač: PSA Citroen Peugeot
Model: Citroen C8, Peugeot 807
Kodovi proizvoda: 883066 NFP
Ostali brojevi: Ovaj je broj dijela standardni i za modele automobila i jamči kompatibilnost.
Da biste identificirali i odabrali pravi dio, korisno je imati na umu kod proizvoda. To vam omogućuje da izbjegnete bilo kakve nedosljednosti prilikom naručivanja i osiguravanja da dobijete točno dio koji vam je potreban za vaš model automobila. Zbog visokokvalitetnog materijala i specifičnog dizajna za modele automobila, ovaj je naslon za ruke dugoročno izdržljiv i održiv, što ga čini sjajnim ulaganjem za vaše vozilo.
Neka se vaš automobil istakne i uživa u udobnosti koju nudi novi Alcantara naslon za ruke. Podešavanje unutrašnjosti automobila nikada nije bilo lakše!